| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Cupola Range |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Cupola Range lampa wisząca 1x60 W pomarańczowa 4613
Rabalux Cupola Range lampa wisząca 1x60 W pomarańczowa 4613
Nr Kat. 4613
kod -10%
Kolor
:
Rabalux Cupola Range lampa wisząca 1x60 W pomarańczowa 4613
Nr Kat. 4613
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
38,97zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Cupola Range lampa wisząca 1x60 W pomarańczowa 4613
- wysokość: 90 cm
- szerokość: 32,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał lampy: tworzywo sztuczne
- kolor: pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Cupola Range |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 32.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250346137 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 8 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





