| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Annabella |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 18 cm |
| Średnica: | 32 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Annabella plafon 2x60W mosiądz/biały 8638
Rabalux Annabella plafon 2x60W mosiądz/biały 8638
Pytania
(1)Rabalux Annabella plafon 2x60W mosiądz/biały 8638
Pytania
(1)Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 238,44 zł +2%
Cena katalogowa: 442,50 zł -45%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Opis produktu Rabalux Annabella plafon 2x60W mosiądz/biały 8638
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Annabella |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 18 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250386386 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 32 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,75 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Z tylu plafonu, lampy jest blaszka, którą należy odkręcić. Za pomocą dołączonych kołków w zależności gdzie chcemy go przymocować, wiercimy, mocujemy blaszkę na kołkach.
Podłączamy do przewodów prąd i możemy się cieszyć z nowego zakupu.
[concept]
[explanation]





