| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Annabella |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 42 cm |
| Średnica: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Annabella lampa stołowa 1x40W mosiądz/biały 8634
Rabalux Annabella lampa stołowa 1x40W mosiądz/biały 8634
Nr Kat. 8634
(3)
Pytania
(2)kod -10%
Rabalux Annabella lampa stołowa 1x40W mosiądz/biały 8634
Nr Kat. 8634
(3)
Pytania
(2)kod -10%
228,58zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 228,58 zł 0%
Cena katalogowa: 383,12 zł -40%
Cena z kodem:
RBLX-10
205,72zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Annabella lampa stołowa 1x40W mosiądz/biały 8634
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E14
- klasa: IP20
- wysokość: 42 cm
- szerokość: 30 cm
- brak źródła światła w komplecie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/szkło
- z włącznikiem kablowym
- kolor: mosiądz/biały
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Annabella |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 42 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250386348 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 26 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,35 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Rabalux Annabella lampa stołowa 1x40W mosiądz/biały 8634
4,9
/5 (3 opinie)

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 3 opinii
3.0/5 Funkcjonalność
3.3/5 Jakość wykonania
3.3/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Lampa zgodna z opisem, ma długi kabelek więc łatwo sięga do gniazdka. Prosta a jednocześnie ma ozdobną podstawę i niezły klosz.
Ewa
4,7/5
Polecam!
Lampa zgodna z opisem, ma długi kabelek więc łatwo sięga do gniazdka. Prosta a jednocześnie ma ozdobną podstawę i niezły klosz.
Ewa
Poleca ten produkt
Ładna, prosta lampa, kolorystyka klasyczna i stonowana. Wystarczająca do czytania.
Iv
5,0/5
Polecam!
Ładna, prosta lampa, kolorystyka klasyczna i stonowana. Wystarczająca do czytania.
Iv
Poleca ten produkt
Wymagania spełnione w 100% Oferta spełnia najwyższe standardy
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Wymagania spełnione w 100% Oferta spełnia najwyższe standardy
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Lampa zgodna z opisem, ma długi kabelek więc łatwo sięga do gniazdka. Prosta a jednocześnie ma ozdobną podstawę i niezły klosz.
Ewa
4,7/5
Polecam!
Lampa zgodna z opisem, ma długi kabelek więc łatwo sięga do gniazdka. Prosta a jednocześnie ma ozdobną podstawę i niezły klosz.
Ewa
Poleca ten produkt
Ładna, prosta lampa, kolorystyka klasyczna i stonowana. Wystarczająca do czytania.
Iv
5,0/5
Polecam!
Ładna, prosta lampa, kolorystyka klasyczna i stonowana. Wystarczająca do czytania.
Iv
Poleca ten produkt
Wymagania spełnione w 100% Oferta spełnia najwyższe standardy
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Wymagania spełnione w 100% Oferta spełnia najwyższe standardy
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
W jakim kolorze są "zdobienia" na kloszu"?
Klosz koloru mlecznego (biały), miejsca rzeźbienia bezbarwne. Podstawa: zdobienia w kolorze brązowym, wchodzące w kolor mosiężny.
(0)
(3)
Jaka jest szerokość klosza?
Rysunek techniczny z podanym wymiarem:
(0)
(1)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





