| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Annabella |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Szerokość: | 37 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Ilość punktów światła: | 2 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Annabella kinkiet 2x40W mosiądz/biały 8632
Rabalux Annabella kinkiet 2x40W mosiądz/biały 8632
Nr Kat. 8632
(1)
kod -10%
Rabalux Annabella kinkiet 2x40W mosiądz/biały 8632
Nr Kat. 8632
(1)
kod -10%
285,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 285,98 zł 0%
Cena katalogowa: 370,89 zł -23%
Cena z kodem:
RBLX-10
257,38zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Annabella kinkiet 2x40W mosiądz/biały 8632
- źródła światła: 2
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E14
- klasa: IP20
- szerokość: 37 cm
- brak źródła światła w komplecie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/szkło
- z wyłącznikiem
- kolor: mosiądz/biały
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Annabella |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 37 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250386324 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 36 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Rabalux Annabella kinkiet 2x40W mosiądz/biały 8632
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Trafiony wybór, polecam Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Trafiony wybór, polecam Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Trafiony wybór, polecam Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Trafiony wybór, polecam Pełna zgodność z opisem na stronie internetowej
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





