| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Alexis |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x24 W chrom 2503
Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x24 W chrom 2503
Nr Kat. 2503
kod -10%
Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x24 W chrom 2503
Nr Kat. 2503
kod -10%
437,97zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 437,97 zł 0%
Cena katalogowa: 668,58 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
394,17zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x24 W chrom 2503
- wysokość: 13 cm
- szerokość: 48 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1920lm
- barwa światła: 4000K
- żywotność: 30000h
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Alexis |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250325033 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 70 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





