| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Alexis |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x21 W chrom 2504
Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x21 W chrom 2504
Nr Kat. 2504
kod -10%
Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x21 W chrom 2504
Nr Kat. 2504
kod -10%
392,97zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 390,28 zł +1%
Cena katalogowa: 600,44 zł -35%
Cena z kodem:
RBLX-10
353,67zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Alexis lampa podsufitowa 1x21 W chrom 2504
- wysokość: 13 cm
- szerokość: 58,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1500lm
- barwa światła: 4000K
- żywotność: 30000h
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Alexis |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Moc żarówki | 21 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250325040 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 72 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,32 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





