| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Abbey |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | brązowy |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Abbey kinkiet 2x5W brąz antyczny 5786
Rabalux Abbey kinkiet 2x5W brąz antyczny 5786
Nr Kat. 5786
(1)
kod -10%
Rabalux Abbey kinkiet 2x5W brąz antyczny 5786
Nr Kat. 5786
(1)
kod -10%
181,81zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 180,81 zł +1%
Cena katalogowa: 275,25 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
163,63zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Abbey kinkiet 2x5W brąz antyczny 5786
- ilość źródeł światła: 2
- zintegrowane źródło światła LED 2x5W
- strumień świetlny: 2x450 lm
- temperatura barwowa: 4000K ciepła biel
- napięcie: 230V
- wysokość: 5 cm
- szerokość: 40 cm
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- stopień ochrony: IP44
- klasa energetyczna źródła światła: A+
- żywotność żarówek: 30000 h
- waga: 0,86 kg
- kolor: brąz antyczny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Abbey |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250357867 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 8 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,94 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie klientów:
Rabalux Abbey kinkiet 2x5W brąz antyczny 5786
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Mam ponad 2 lata. Wszystko działa, ładnie wygląda
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Mam ponad 2 lata. Wszystko działa, ładnie wygląda
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Mam ponad 2 lata. Wszystko działa, ładnie wygląda
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Mam ponad 2 lata. Wszystko działa, ładnie wygląda
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





