Zlewozmywaki magnetyczne – stwórz ponadczasową kuchnię

Kuchnia

Poradnik

  • calendar30.09.2021
  • Autor: Natalia Dur
Zlewozmywak DeanteZlewozmywak Deante

Marzysz o minimalistycznej, skandynawskiej, a może industrialnej kuchni, którą wyróżni nie tylko styl, ale i nowoczesne wyposażenie? Mamy na to sposób! Magnetyczne zlewozmywaki z serii Magnetic od Deante sprawią, że Twoje wnętrze nabierze nie tylko charakteru, ale i funkcjonalności, której dotąd nie znałeś.

W artykule:


Wybierając zlewozmywak do swojej kuchni stoisz przed nie lada wyzwaniem. Rynek obfituje w wiele modeli – mniejszych, większych, wykonanych z różnych materiałów. Tak duża oferta może przyprawić o ból głowy. Zakup zlewozmywaka musi być dokładnie przemyślany i zgodny z Twoimi potrzebami, zarówno aranżacyjnymi, jak i funkcjonalnymi. Pamiętaj jednak, że zlew powinien nie tylko pięknie się prezentować, ale również wyróżniać praktycznością i wytrzymałością, jak modele z serii Magnetic od Deante.


Magnetic – co wyróżnia rewolucyjne zlewozmywaki magnetyczne?


Granitowe zlewozmywaki z serii Magnetic od Deante to nowoczesne rozwiązanie o magnetycznych właściwościach, które na pierwszy rzut oka są kompletnie niewidoczne dla użytkownika.  Zlewozmywaki z autorskiej kolekcji Magnetic wyposażone zostały w magnesy, dzięki którym na bok komory nałożyć można elegancką, stalową maskownicę.


Oddziela ona komorę od bocznej półki, tworząc dodatkową przestrzeń, która zwiększa funkcjonalność zlewu. Ponadto zlewozmywaki wyposażone zostały w przestronne i bardzo komfortowe komory, w których bez problemu umyjesz większe patelnie, czy garnki oraz swobodnie opłuczesz warzywa i owoce. Zlewozmywaki posiadają właściwości hydrofobowe odpychające cząsteczki wody, dzięki czemu łatwiej utrzymać je w czystości.

Część zlewozmywaków dodatkowo wyposażona jest w duże ociekacze, które przyciągają wzrok dekoracyjnymi motywami oraz przyspieszają odprowadzanie wody.


Zlewozmywaki Magnetic zaprojektowane zostały od pierwszego szkicu, aż po efekt końcowy przez polskich projektantów, tworzących zespół Deante Design Studio. Dzięki temu otrzymujesz autorski, designerski projekt, który uwzględnia zarówno piękny wygląd, jak również wygodę i funkcjonalność, najlepszej jakości materiały, nowoczesne technologie oraz proekologiczną politykę marki.

Zlewozmywaki Magnetic – do jakich styli aranżacyjnych?


Charakterystyczne geometryczne kształty oraz mnogość dostępnych kolorów i wielkości wyróżnia zlewozmywaki Magnetic. Ich ponadczasowy design sprawia, że doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju stylach aranżacyjnych.

  • W skandynawskim i minimalistycznym – niezależnie od koloru staną się elementem przyciągającym uwagę, szczególnie jeśli połączone zostaną z efektownymi jasnymi meblami kuchennymi na wysoki połysk. Poza swoją podstawową funkcją spełnią również zadanie dekoracyjne,


  • w industrialnym i loftowym – dopasują się do wszelkiego rodzaju surowych i chłodnych materiałów, takich jak beton, czy cegła. W tego rodzaju aranżacjach warto postawić na czarne modele zlewozmywaków, szczególnie jeśli planujesz wykorzystać złote lub miedziane dodatki, może to być np. efektowna bateria kuchenna,


  • w klasycznym – zlewozmywaki Magnetic znajdą swoje miejsce także w kuchniach, w których podstawą są postarzane meble, klasyczne oświetlenie, czy stylizowane sprzęty,


  • w retro – chociaż styl ten ubóstwia stylizowane i charakterystyczne dla dawnych epok meble oraz dodatki jest otwarty na charakterystyczne dla zlewozmywaków Magnetic nowoczesne formy i smukłe linie.


Zestaw akcesoriów do zlewozmywaków Magnetic


Dzięki zastosowanym magnesom zlewozmywaki Magnetic można wyposażyć w dedykowane akcesoria z kolekcji co znacząco zwiększa funkcjonalność całej serii.


W skład akcesoriów wchodzą elementy ułatwiające utrzymanie czystości i wykonywanie codziennych prac, takie jak reling na ściereczkę, haczyk na gąbkę lub kompletny zestaw z dodatkowymi koszyczkami.