Szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań do swojej łazienki? Takich, które nie tylko przetrwają próbę czasu, ale również zaskoczą swoim interesującym, przyciągającym uwagę designem? Marka FDESIGN i jej kolekcje Zaffiro oraz Ardesia to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Przejdź do następnych akapitów:


Wprost z natury

Tworząc produkty, a konkretnie armaturę łazienkową i kuchenną, marka FDESIGN czerpie inspiracje wprost z natury i jej wyrafinowanych, a zarazem harmonijnych form. Dzięki czemu dostarcza na rynek atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne produkty. Zastosowane w bateriach łazienkowych i kuchennych technologie pozwalają ograniczyć zużycie wody bez konieczności rezygnacji  z komfortowego użytkowania armatury.

Produkty marki FDESIGN zostały zaprojektowane w oparciu o aktualne trendy wyposażenia wnętrz. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Zaffiro i Ardesia, które za sprawą  swojego ponadczasowego designu pozwalają wyrazić swój indywidualny styl.

Kolekcja Zaffiro – unikatowy szafir

łazienka z armaturą Zaffiro

Armatura z kolekcji Zaffiro łączy w sobie perfekcyjnie dopracowane detale i nowoczesne, a jednocześnie harmonijne formy. Skąd wzięła się nazwa kolekcji? Zastosowane elementy w bateriach Zaffiro swoim kształtem przypominają kamienie szlachetne.  Armatura w takim wydaniu jest równie unikatowa jak różowy szafir (wł. zaffiro). Co więcej podobnie jak on wyróżnia się pięknem i subtelną formą, a także wysoką wytrzymałością.

Kolekcja Zaffiro – do jakich styli aranżacyjnych?

Baterie Zaffiro kolorystycznie łączą w sobie intrygującą i zawsze modną czerń oraz szlachetne różowe złoto. Taki kolorystyczny duet doda każdemu wnętrzu elegancji i szyku.  W zależności od tego jakie są Twoje preferencje aranżacyjne  z pomocą armatury z kolekcji Zaffiro stworzysz łazienkę w stylu minimalistycznym, czy skandynawskim, gdzie baterie staną się głównym elementem przyciągającym uwagę. Armatura Zafirro sprawdzi się również w łazienkach w stylu industrialnym, eklektycznym, czy w surowym lofcie, gdzie w połączeniu z ceramiką i meblami stanie się prawdziwą biżuterią wnętrza.

Kolekcja Ardesia – szykowny glamour

łazienka z armaturą Ardesia

Co wyróżnia kolekcję armatury Ardesia na tle innych dostępnych na rynku? Z pewnością intrygująca kolorystyka i smukła sylwetka. Za sprawą nawiązania do uproszczonych form elementów instalacyjnych baterie z tej kolekcji cechują się surowością i minimalizmem. Niemniej jednak za sprawą błyszczącego kunsztownego wykończenia zyskują glamourowy, gwiazdorski look.

W jakich aranżacjach sprawdzi się kolekcja Ardesia?

Baterie Ardesia doskonale odnajdą się w odważnych aranżacjach zarówno małych, jak i dużych łazienek. Ze względu na swoje wyraziste i przykuwające uwagę wzornictwo podkreślą charakter wnętrz w stylu glamour, barokowych, klasycznych czy modernistycznych, a nawet miejskich.

aranżacja łazienki z kolekcją ardesia

Kolekcja Ardesia wyróżnia się również swoją kolorystyką. Czerń baterii przywołuje skojarzenia z barwą najciemniejszego łupku (wł. ardesia), co też wiąże się z solidnością i trwałością kamienia. Z kolei detale w odcieniu różowego złota wzbogacają prostotę kształtów o szykowny, odrobinę awangardowy akcent. Wszystko to sprawia, że baterie te doskonale komponują się z modnymi czarnymi detalami oraz połyskującą miedzią. Dzięki temu współczesne aranżacje trafiają na wyższy poziom wysmakowania.