- surowa prostota i skromna elegancja wyróżniają tę wannę pośród innych
- kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- klasyczna wersja prostokątna
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej
- wymiary: 170 x 70 x 43 cm
- kolor: biały
- powierzchnia uszlachetniona
- pełne wykończenie przeciwpoślizgowe
| Marka: | Kaldewei |
| Seria: | Classic Duo |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Pojemność: | 110 l |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Materiał: | stalowa |
| Odpływ: | na środku |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4001112596999 |
| Wymiary z opakowaniem: | 71 x 43 x 171 cm |





