| Marka: | Schedpol |
| Seria: | Stabilsound |
| Kod EAN: | 5902627722134 |
| Wymiary z opakowaniem: | 57 x 120 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem: | 8,75 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Obudowy do wanien
- Schedpol Stabilsound nośnik led styropianowy do wanny...
Schedpol Stabilsound nośnik led styropianowy do wanny 120-170x70 cm 1.028-LED
Schedpol Stabilsound nośnik led styropianowy do wanny 120-170x70 cm 1.028-LED
Pospiesz się, zostały tylko 3 sztuki!
Opis produktu Schedpol Stabilsound nośnik led styropianowy do wanny 120-170x70 cm 1.028-LED
Uniwersalny nośnik styropianowy (EPS) przeznaczony do stabilnej zabudowy wanien prostokątnych, wyróżniający się specjalnym podcięciem u podstawy na oświetlenie LED oraz wygodne podejście stopami do rantu wanny. Wykonany w technologii Stabilsound ® (EPS), co zapewnia wysoką wytrzymałość na nacisk oraz odporność na zawilgocenie i pleśń. Wysokość nośnika wynosi ok. 61 cm, a maksymalna głębokość wanny, którą można w nim osadzić, to 48 cm. Konstrukcja pozwala na bezpośrednie przyklejanie płytek ceramicznych do powierzchni nośnika bez konieczności stosowania tradycyjnych stelaży czy obmurowywania. Specjalne wyprofilowanie (podcięcie) w dolnej części umożliwia montaż taśmy LED, co nadaje wannie efekt "lewitowania" i pełni funkcję dekoracyjną. Styropianowa konstrukcja znacznie dłużej utrzymuje temperaturę wody w wannie oraz skutecznie tłumi hałas spadającej wody. W przeciwieństwie do standardowych nóżek, nośnik podpiera wannę na całej jej powierzchni (również ranty i dno), co eliminuje ryzyko uginania się czy pękania akrylu.
- do wanien prostokątnych o wymiarach 120 - 170x70 cm
- do wanien o głębokości 38 - 48 cm
- wysokość: 61 cm
- niezwykła wytrzymałość
- wysoka stabilność
- znakomite właściwości izolacyjne
- uproszczony i szybki montaż
- bezpośrednie oklejanie glazurą
- podcięcie na stopy/oświetlenie LED
- uniwersalność: do akrylu i stali
Dane techniczne
| Marka | Schedpol |
| Seria | Stabilsound |
| Kod EAN | 5902627722134 |
| Wymiary z opakowaniem | 57 x 120 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,75 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]





