- wymiary: 180 x 90 x 42 cm
- średnica odpływu: 52 mm
- pojemność użytkowa 163 litry
- szeroki rant (157 mm) wanny może służyć jako miejsce do siedzenia lub umieszczenia armatury nawannowej
- kontrast pomiędzy prostą formą szerokiego rantu a ergonomiczną płynną formą wnętrza wanny
- specjalna emaliowana pokrywa odpływu i pokrętło syfonu
- podparcie pleców i odpływ pośrodku
- 3,5 mm stal emaliowana
- niezbędny specjalny zestaw odpływowo-przelewowy lub Comfort-Level (sprzedawane oddzielnie)
- niezbędne nogi specjalne 5037 (sprzedawane oddzielnie)
- kolor: biały
- Strona główna
- Wanny
- Wanny prostokątne
- Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 180x90 cm model...
Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 180x90 cm model 742 biała 274200010001
Nr Kat. 274200010001
Pytania
(1)Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 180x90 cm model 742 biała 274200010001
Nr Kat. 274200010001
Pytania
(1)Opis produktu Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 180x90 cm model 742 biała 274200010001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Asymmetric Duo |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Pojemność | 163 l |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | stalowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4001112784846 |
| Wymiary z opakowaniem | 91 x 42 x 181 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Który zwykły syfon pasuje do tej wanny?
Dedykowany syfon: Kaldewei syfon do wanny biały 687772040001
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





