- wymiary: 170 x 80 x 42 cm
- średnica odpływu: 52 mm
- pojemność użytkowa 123 litry
- szeroki rant (122 mm) wanny może służyć jako miejsce do siedzenia lub umieszczenia armatury nawannowej
- kontrast pomiędzy prostą formą szerokiego rantu a ergonomiczną płynną formą wnętrza wanny
- specjalna emaliowana pokrywa odpływu i pokrętło syfonu
- podparcie pleców i odpływ pośrodku
- 3,5 mm stal emaliowana
- niezbędny specjalny zestaw odpływowo-przelewowy lub Comfort-Level (sprzedawane oddzielnie)
- niezbędne nogi specjalne 5037 (sprzedawane oddzielnie)
- kolor: czarny połysk
- powierzchnia uszlachetniona
- Strona główna
- Wanny
- Wanny prostokątne
- Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 170x80 cm model...
Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 170x80 cm model 740 czarna 274000013701
Nr Kat. 274000013701
Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 170x80 cm model 740 czarna 274000013701
Nr Kat. 274000013701
Opis produktu Kaldewei Asymmetric Duo wanna prostokątna 170x80 cm model 740 czarna 274000013701
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Asymmetric Duo |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 123 l |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | stalowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 4063727113022 |
| Wymiary z opakowaniem | 81 x 42 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 49,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





