| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Joy |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Goldlux Joy kinkiet 3x10 W czarny 326287
Goldlux Joy kinkiet 3x10 W czarny 326287
Nr Kat. 326287
multirabaty
Goldlux Joy kinkiet 3x10 W czarny 326287
Nr Kat. 326287
multirabaty
Opis produktu Goldlux Joy kinkiet 3x10 W czarny 326287
- kinkiet
- wysokość: 66 cm
- szerokość: 77 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GX53
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Joy |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 66 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5901508326287 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 77 x 66 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





