| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Joy |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Goldlux Joy kinkiet 2x10 W czarny 326294
Goldlux Joy kinkiet 2x10 W czarny 326294
Nr Kat. 326294
multirabaty
Goldlux Joy kinkiet 2x10 W czarny 326294
Nr Kat. 326294
multirabaty
Opis produktu Goldlux Joy kinkiet 2x10 W czarny 326294
- kinkiet
- wysokość: 28,5 cm
- szerokość: 56,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GX53
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 2
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Joy |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 28.5 cm |
| Szerokość | 56.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5901508326294 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 41 x 81 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





