| Marka: | Emibig |
| Seria: | Umbra |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Emibig Umbra lampa stołowa 1x8 W biała/czarna 1730/LN1
Emibig Umbra lampa stołowa 1x8 W biała/czarna 1730/LN1
Nr Kat. 1730LN1
Emibig Umbra lampa stołowa 1x8 W biała/czarna 1730/LN1
Nr Kat. 1730LN1
Opis produktu Emibig Umbra lampa stołowa 1x8 W biała/czarna 1730/LN1
- lampa stołowa
- wysokość lampy: 13 cm
- szerokość: 14 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 1- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: biały/czarny
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Umbra |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106019033 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 23 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,04 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





