| Marka: | Emibig |
| Seria: | Boto |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Emibig Boto lampa stołowa 1x9 W czarna 1510/LN1
Emibig Boto lampa stołowa 1x9 W czarna 1510/LN1
Nr Kat. 1510LN1
Emibig Boto lampa stołowa 1x9 W czarna 1510/LN1
Nr Kat. 1510LN1
Opis produktu Emibig Boto lampa stołowa 1x9 W czarna 1510/LN1
- lampa stołow
- wysokość: 31 cm
- szerokość: 18 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprwa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W
- IP20
- materiał: metal
- kolor czarny
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Boto |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106013253 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 23 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





