| Marka: | Candellux |
| Seria: | Ambrosia |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | miedź |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Candellux Ambrosia lampa wisząca 3x40 W miedź 33-33888
Candellux Ambrosia lampa wisząca 3x40 W miedź 33-33888
Nr Kat. 3333888
multirabaty
Candellux Ambrosia lampa wisząca 3x40 W miedź 33-33888
Nr Kat. 3333888
multirabaty
Opis produktu Candellux Ambrosia lampa wisząca 3x40 W miedź 33-33888
- lampa wisząca
- liczba źródeł światła: 3
- moc żarówki: 40W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E14
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: miedziany
Dane techniczne
| Marka | Candellux |
| Seria | Ambrosia |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | miedź |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5906714833888 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 37 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





