| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Linea |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Linea lampa wisząca 39W czarny...
Altavola Design Linea lampa wisząca 39W czarny LA087/PX120_40_4k_39W_black
Nr Kat. LA087PX120404k39Wblack
Pytania
(1)multirabaty
Altavola Design Linea lampa wisząca 39W czarny LA087/PX120_40_4k_39W_black
Nr Kat. LA087PX120404k39Wblack
Pytania
(1)multirabaty
Opis produktu Altavola Design Linea lampa wisząca 39W czarny LA087/PX120_40_4k_39W_black
- ilość źródeł światła: 2
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 4000K
- strumień świetlny: 1800 lm
- moc lampy: 39W
- barwa światła: dzienna biała
- regulowana wysokość zawieszenia
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP44
- wysokość: 160 cm
- szerokość: 120 cm
- materiał: aluminium, silikon
- kolor: czarny
- gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Linea |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 39 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5904139916315 |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Jaką średnicę ma to koło?
Średnica abażuru: 40 cm
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





