| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Eclipse |
| Materiał: | aluminium, akryl, żelazo |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przezroczysty, złoty |
| Wysokość: | 150 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Eclipse lampa wisząca 80W...
Altavola Design Eclipse lampa wisząca 80W złoty/przezroczysty LA116/P3_97_3k_gold
Nr Kat. LA116P3973kgold
multirabaty
Altavola Design Eclipse lampa wisząca 80W złoty/przezroczysty LA116/P3_97_3k_gold
Nr Kat. LA116P3973kgold
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Eclipse lampa wisząca 80W złoty/przezroczysty LA116/P3_97_3k_gold
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 3
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 4800 lumenów
- moc całej lampy: 80W
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał: aluminium, akryl, żelazo
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- brak możliwości ściemniania
- średnice abażurów: 98, 80, 60 cm
- kolor: złoty/transparentny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Eclipse |
| Materiał | aluminium, akryl, żelazo |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty, złoty |
| Wysokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 80 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904139914427 |
| Wymiary z opakowaniem | 87 x 19 x 104 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





