| Marka: | Altavola Design |
| Seria: | Eclipse |
| Materiał: | aluminium, akryl, żelazo |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Altavola Design Eclipse lampa wisząca 1x...
Altavola Design Eclipse lampa wisząca 1x złoty/przezroczysty LA116/P1_97_3k_gold
Nr Kat. LA116P1973kgold
multirabaty
Altavola Design Eclipse lampa wisząca 1x złoty/przezroczysty LA116/P1_97_3k_gold
Nr Kat. LA116P1973kgold
multirabaty
Opis produktu Altavola Design Eclipse lampa wisząca 1x złoty/przezroczysty LA116/P1_97_3k_gold
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 1
- źródło światła LED zintegrowane
- temperatura barwy światła: 3000K
- barwa światła: delikatnie ciepła
- strumień świetlny: 1800 lumenów
- moc żarówki: 30W
- regulowana wysokość zawieszenia
- materiał: aluminium, akryl, żelazo
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- brak możliwości ściemniania
- kolor: złoty/transparentny
Dane techniczne
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Eclipse |
| Materiał | aluminium, akryl, żelazo |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 97 cm |
| Średnica | 97 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139914410 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 13 x 106 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





