| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | czarny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles tacka do serwowania czarna 332040
Zone Denmark Singles tacka do serwowania czarna 332040
Nr Kat. 332040
Kolor
:
Zone Denmark Singles tacka do serwowania czarna 332040
Nr Kat. 332040
Kolor
:
Opis produktu Zone Denmark Singles tacka do serwowania czarna 332040
- taca do serwowania
- owalna
- wymiary: 16x35 cm
- sprawdzi się do serwowania różnorakich potraw, przekąsek czy napojów. Może pełnić również funkcję podstawki pod świece w salonie, jak również podkładki na perfumy czy kosmetyki na toaletce
- materiał: stal lakierowana
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 35 cm |
| Krótszy bok | 16 cm |
| Wysokość | 1.8 cm |
| Kod EAN | 5722003320408 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 3 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





