| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles stojak na ręcznik papierowy...
Zone Denmark Singles stojak na ręcznik papierowy 14,5x14,5x32 cm beżowy 10546
Nr Kat. 10546
Zone Denmark Singles stojak na ręcznik papierowy 14,5x14,5x32 cm beżowy 10546
Nr Kat. 10546
Opis produktu Zone Denmark Singles stojak na ręcznik papierowy 14,5x14,5x32 cm beżowy 10546
- stojak na ręcznik
- produkt posiada stabilną podstawę, o zakrzywionych krawędziach zapobiegających samoczynnemu rozwijaniu się papieru
- elegancki design
- średnica podstawy: 14,5 cm
- wysokość: 32 cm
- materiał: stal lakierowana
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | stal |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 14.5 cm |
| Krótszy bok | 14.5 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Kod EAN | 5722000105466 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 32 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,37 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





