| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | szary |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles stojak na noże 24x9x17 cm Cool Grey...
Zone Denmark Singles stojak na noże 24x9x17 cm Cool Grey 330469
Nr Kat. 330469
Zone Denmark Singles stojak na noże 24x9x17 cm Cool Grey 330469
Nr Kat. 330469
Opis produktu Zone Denmark Singles stojak na noże 24x9x17 cm Cool Grey 330469
- blok do noży
- wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
- w środku posiada wyjmowany wkład z pręcików, w którym możemy umieścić noże o różnej wielkości wedle naszych preferencji, swobodnie możemy go wyciągnąć i umyć
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | szary |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 24 cm |
| Krótszy bok | 9 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kod EAN | 5708760675593 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 25 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





