| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | inny |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles stojak na noże 17x7x24 cm khaki 13675
Zone Denmark Singles stojak na noże 17x7x24 cm khaki 13675
Nr Kat. 13675
Zone Denmark Singles stojak na noże 17x7x24 cm khaki 13675
Nr Kat. 13675
Opis produktu Zone Denmark Singles stojak na noże 17x7x24 cm khaki 13675
- blok do noży
- wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
- w środku posiada wyjmowany wkład z pręcików, w którym możemy umieścić noże o różnej wielkości wedle naszych preferencji, swobodnie możemy go wyciągnąć i umyć
- kolor: khaki
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 17 cm |
| Krótszy bok | 7 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Kod EAN | 5722000136750 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 25 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





