| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Kolor: | brązowy |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | plażowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany taupe 28248
Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany taupe 28248
Nr Kat. 28248
Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany taupe 28248
Nr Kat. 28248
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany taupe 28248
- ręcznik plażowy
- wymiary: 180x100 cm
- ręcznik jest wykonany w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej, która świetnie przylega do skóry i jest bardzo chłonna
- elegancki wygląd
- przyjemny w dotyku
- ekologiczny materiał
- wysoka jakość wykonania
- gramatura: 450 g/m²
- kolor: taupe
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Kolor | brązowy |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | plażowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 400-499 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000282488 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 5 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,84 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





