| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Kolor: | beżowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | plażowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany beżowy 28250
Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany beżowy 28250
Nr Kat. 28250
Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany beżowy 28250
Nr Kat. 28250
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 180x100 cm bawełniany beżowy 28250
- ręcznik plażowy
- wymiary: 180x100 cm
- ręcznik jest wykonany w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej, która świetnie przylega do skóry i jest bardzo chłonna
- elegancki wygląd
- przyjemny w dotyku
- ekologiczny materiał
- wysoka jakość wykonania
- gramatura: 450 g/m²
- kolor: piaskowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 180 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Kolor | beżowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | plażowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 400-499 |
| Certyfikat OEKO-TEX | nie |
| Kod EAN | 5722000282501 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 5 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,84 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





