| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | zółty |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany piaskowy 29546
Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany piaskowy 29546
Nr Kat. 29546
Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany piaskowy 29546
Nr Kat. 29546
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany piaskowy 29546
- wymiary: 70x140 cm
- podwójne wzornictwo: w kratkę z jednej strony i paski z drugiej
- gramatura: 600 g/m²
- bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- materiał: 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej
- kolor: sand
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | zółty |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000295464 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 6 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





