| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | brązowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 29544
Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 29544
Nr Kat. 29544
Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 29544
Nr Kat. 29544
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 29544
- wymiary: 70x140 cm
- podwójne wzornictwo: w kratkę z jednej strony i paski z drugiej
- gramatura: 600 g/m²
- bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- materiał: 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej
- kolor: taupe
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | brązowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000295440 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 6 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





