| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 70 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | zielony |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm Matcha Green 15359
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm Matcha Green 15359
Nr Kat. 15359
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm Matcha Green 15359
Nr Kat. 15359
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm Matcha Green 15359
- wymiary: 70x50 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- gramatura: 600 g
- kolor: matcha green
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 70 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | zielony |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000153597 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 5 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





