| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 70 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | czarny |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany czarny...
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany czarny 330092
Nr Kat. 330092
Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany czarny 330092
Nr Kat. 330092
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 70x50 cm bawełniany czarny 330092
- wymiary: 70x50 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- gramatura: 600 g
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 70 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | czarny |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5708760551705 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 5 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





