| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 30 cm |
| Krótszy bok: | 30 cm |
| Kolor: | zielony |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany...
Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany eukaliptus 331949
Nr Kat. 331949
Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany eukaliptus 331949
Nr Kat. 331949
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany eukaliptus 331949
- wymiary: 30x30 cm
- materiał: 100% bawełna
- gramatura: 500 g
- kolor: eukaliptus
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | zielony |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 500-599 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722003319495 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 3 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,12 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





