| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 30 cm |
| Krótszy bok: | 30 cm |
| Kolor: | czarny |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany czarny...
Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany czarny 330492
Nr Kat. 330492
Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany czarny 330492
Nr Kat. 330492
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 30x30 cm bawełniany czarny 330492
- wymiary: 30x30 cm
- materiał: 100% bawełna
- gramatura: 500 g
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | czarny |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 500-599 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5709413086766 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 3 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,12 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





