| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | beżowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe...
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 26442
Nr Kat. 26442
darmowa dostawa
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 26442
Nr Kat. 26442
darmowa dostawa
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany taupe 26442
- wymiary: 140x70 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- o gramaturze 600 g
- kolor: taupe
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | beżowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000264422 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 6 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





