| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | czarny |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany czarny...
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany czarny 330491
Nr Kat. 330491
darmowa dostawa
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany czarny 330491
Nr Kat. 330491
darmowa dostawa
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany czarny 330491
- wymiary: 140x70 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- o gramaturze 600 g
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | czarny |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5709413086728 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 6 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





