| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | brązowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany...
Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany terakota 31565
Nr Kat. 31565
Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany terakota 31565
Nr Kat. 31565
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany terakota 31565
- wymiary: 100x50 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- gramatura: 600 g
- kolor: terracota
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | brązowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000315650 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 4 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





