| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | biały |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany biały...
Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 330073
Nr Kat. 330073
Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 330073
Nr Kat. 330073
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 330073
- wymiary: 100x50 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | biały |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5708760524518 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 4 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





