| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | niebieski |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm...
Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm bawełniany niebieski 331889
Nr Kat. 331889
Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm bawełniany niebieski 331889
Nr Kat. 331889
Opis produktu Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm bawełniany niebieski 331889
- zestaw czterech ręczników łazienkowych
- 2 sztuki o wymiarach 50 x 100 cm
- 2 sztuki o wymiarach 70 x 140 cm
- ręczniki wykonane w 100% z bawełny, która zachowuje swój kształt, ma wysoką chłonność i nasycenie koloru
- certyfikowana bawełna o gramaturze 600 g sprawia, że ręcznik jest gęsty i przyjemny w dotyku, efektywnie absorbuje wilgoć - jest doskonały do osuszania skóry po kąpieli czy prysznicu
- bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- kolor: ciemnoniebieski
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | niebieski |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5708760666546 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 10 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,76 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





