| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | zielony |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm...
Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm bawełniany zielony 25481
Nr Kat. 25481
Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm bawełniany zielony 25481
Nr Kat. 25481
Opis produktu Zone Denmark Classic komplet ręczników 140x70 cm bawełniany zielony 25481
- zestaw czterech ręczników łazienkowych
- 2 sztuki o wymiarach 50 x 100 cm
- 2 sztuki o wymiarach 70 x 140 cm
- ręczniki wykonane w 100% z bawełny, która zachowuje swój kształt, ma wysoką chłonność i nasycenie koloru
- certyfikowana bawełna o gramaturze 600 g sprawia, że ręcznik jest gęsty i przyjemny w dotyku, efektywnie absorbuje wilgoć - jest doskonały do osuszania skóry po kąpieli czy prysznicu
- bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- kolor: eukaliptus
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | zielony |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000254812 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 10 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,76 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





