- wymiary: 750 x 1500 mm
- głębokość: 450 mm
- pojemność: 204 litry
- kolor: biały EW
- ze stelażem
- Strona główna
- Wanny
- Wanny prostokątne
- Sanplast Free Line wanna prostokątna 75x150 cm...
Sanplast Free Line wanna prostokątna 75x150 cm WP/FREE+STW 610-040-0140-01-000
Nr Kat. 610040014001000
(3)
Pytania
(1)Sanplast Free Line wanna prostokątna 75x150 cm WP/FREE+STW 610-040-0140-01-000
Nr Kat. 610040014001000
(3)
Pytania
(1)Opis produktu Sanplast Free Line wanna prostokątna 75x150 cm WP/FREE+STW 610-040-0140-01-000
Dane techniczne
| Marka | Sanplast |
| Seria | Free Line |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 204 l |
| Wyposażenie | stelaż |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5907805166304 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 63 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Sanplast Free Line wanna prostokątna 75x150 cm WP/FREE+STW 610-040-0140-01-000
4,4
/5 (3 opinie)

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 3 opinii
3.3/5 Funkcjonalność
3.0/5 Jakość wykonania
3.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Bardzo duża pojemna wanna. Polecam :)
Aga_SZ (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Bardzo duża pojemna wanna. Polecam :)
Aga_SZ (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
W tej cenie niezły zakup
Krzysztof (Opinia potwierdzona zakupem)
4,3/5
Polecam!
W tej cenie niezły zakup
Krzysztof (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Za tą cenę wanna jest w porządku, dość łatwo się rysuje, ale niestety jest to wspólna cecha większości akrylowych wanien. Pierwsza sztuka, którą odbieraliśmy była pęknięta, na szczęście mieli drugą dostępną na magazynie i została od razu wymieniona na całą.
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Za tą cenę wanna jest w porządku, dość łatwo się rysuje, ale niestety jest to wspólna cecha większości akrylowych wanien. Pierwsza sztuka, którą odbieraliśmy była pęknięta, na szczęście mieli drugą dostępną na magazynie i została od razu wymieniona na całą.
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Bardzo duża pojemna wanna. Polecam :)
Aga_SZ (Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Bardzo duża pojemna wanna. Polecam :)
Aga_SZ (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
W tej cenie niezły zakup
Krzysztof (Opinia potwierdzona zakupem)
4,3/5
Polecam!
W tej cenie niezły zakup
Krzysztof (Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Za tą cenę wanna jest w porządku, dość łatwo się rysuje, ale niestety jest to wspólna cecha większości akrylowych wanien. Pierwsza sztuka, którą odbieraliśmy była pęknięta, na szczęście mieli drugą dostępną na magazynie i została od razu wymieniona na całą.
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Za tą cenę wanna jest w porządku, dość łatwo się rysuje, ale niestety jest to wspólna cecha większości akrylowych wanien. Pierwsza sztuka, którą odbieraliśmy była pęknięta, na szczęście mieli drugą dostępną na magazynie i została od razu wymieniona na całą.
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Jaka jest grubość powłoki akrylowej na wannie?
Wanna wykonana z płyty akrylowej o grubości do 5 mm.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





