- wersja prawa
- wymiary: 950 x 1450 mm
- głębokość: 450 mm
- pojemność: 197 litrów
- ze stelażem
- kolor: biały EW
- gwarancja: 7 lat
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięOpis produktu Sanplast Free Line wanna narożna 95x145 cm ze stelażem prawa WAP/FREE+STW biała 610-040-0750-01-000
- wersja prawa
- wymiary: 950 x 1450 mm
- głębokość: 450 mm
- pojemność: 197 litrów
- ze stelażem
- kolor: biały EW
- gwarancja: 7 lat
| Marka | Sanplast |
| Seria | Free Line |
| Dłuższy bok | 145 cm |
| Krótszy bok | 95 cm |
| Pojemność | 197 l |
| Kształt | asymetryczna |
| Materiał | akrylowa |
| Stronność | prawostronna |
| Wyposażenie | stelaż |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5907805167189 |
| Wymiary z opakowaniem | 147 x 96 x 96 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!