| Marka: | Sanplast |
| Seria: | Free Line |
| Kształt: | półokrągły |
| Kolor: | biały |
| Głębokość: | 15 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | akrylowy |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Kod EAN: | 2019990042400 |
Brodziki
Outlet - Sanplast Free Line brodzik 80x80 cm półokrągły BP/FREE biały 615-040-2220-01-000
Nr Kat. 615040222001000_OUT1
outlet
Outlet - Sanplast Free Line brodzik 80x80 cm półokrągły BP/FREE biały 615-040-2220-01-000
Nr Kat. 615040222001000_OUT1





