- wymiary: 140 x 70 cm
- wymiary dna wanny: 96,6 x 42 cm
- głębokość: 46 cm
- średnica odpływu: 52 mm
- pojemność wanny (z 1 osobą): 110 litrów
- wysokość zabudowy (min/max do krawędzi): 56,5 - 61,5 cm
- materiał: akryl
- waga: 17 kg
- kolor: biały (Weiss Alpin)
- Strona główna
- Wanny
- Wanny prostokątne
- Villeroy & Boch Architectura Solo wanna prostokątna...
Villeroy & Boch Architectura Solo wanna prostokątna 140x70 cm Weiss Alpin UBA147ARA2V-01
Pytania
(5)Villeroy & Boch Architectura Solo wanna prostokątna 140x70 cm Weiss Alpin UBA147ARA2V-01
Pytania
(5)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Opis produktu Villeroy & Boch Architectura Solo wanna prostokątna 140x70 cm Weiss Alpin UBA147ARA2V-01
Dane techniczne
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Architectura |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 110 l |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4047289141228 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 49 x 141 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Grubość akrylu: 6 - 8 mm. Dno jest wzmacniane, więc jest tam nieco więcej akrylu.
Wymiary dna [mm]: 966 x 420
Tak, wanna przeznaczona jest do zabudowy, z możliwością montażu również w nośniku styropianowym, co zapewnia wygodę instalacji oraz stabilne osadzenie.
Villeroy & Boch zestaw przelewowo-odpływowy przedłużony chrom U90950461
Pasujący syfon: Villeroy & Boch zestaw przelewowo-odpływowy przedłużony chrom U90960461
[concept]
[explanation]





