- wymiary dna wanny: 117,1 x 46 cm
- głębokość: 48 cm
- średnica odpływu: 52 mm
- pojemność wanny (z 1 osobą): 195 litrów
- wysokość zabudowy (min/max do krawędzi): 58,5 - 63,5 cm
- materiał: akryl
- waga: 23 kg
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięOpis produktu Villeroy & Boch Architectura Solo wanna prostokątna 170x70 cm Weiss Alpin UBA177ARA2V-01
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Architectura |
| Dłuższy bok | 169.5 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Pojemność | 195 l |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | akrylowa |
| Odpływ | z boku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4047289141709 |
| Wymiary z opakowaniem | 71 x 51 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!