| Marka: | TK Lighting |
| Seria: | Harmony |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- TK Lighting Harmony Black lampa wisząca 3x25W czarna 1655
TK Lighting Harmony Black lampa wisząca 3x25W czarna 1655
Nr Kat. 1655
Kolor
:
TK Lighting Harmony Black lampa wisząca 3x25W czarna 1655
Nr Kat. 1655
Kolor
:
Opis produktu TK Lighting Harmony Black lampa wisząca 3x25W czarna 1655
- moc żarówki: 25W
- liczba źródeł światła: 3
- oprawka żarówki: E27, LED
- kolor główny: czarny
- materiał: abażur, metal
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- źródło światła w zestawie
Dane techniczne
| Marka | TK Lighting |
| Seria | Harmony |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5901780516550 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 32 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





