| Marka: | TK Lighting |
| Seria: | Fairy |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- TK Lighting Fairy lampa podsufitowa 4x15 W czarna 2730
TK Lighting Fairy lampa podsufitowa 4x15 W czarna 2730
Nr Kat. 2730
TK Lighting Fairy lampa podsufitowa 4x15 W czarna 2730
Nr Kat. 2730
Opis produktu TK Lighting Fairy lampa podsufitowa 4x15 W czarna 2730
- moc żarówki: 15W LED
- liczba źródeł światła: 4
- oprawka żarówki: E27
- kolor główny: grafit
- kolor wykończenia: czarny
- materiał główny: szkło
- materiał wykończenia: metal
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- brak źródła światła w zestawie
Dane techniczne
| Marka | TK Lighting |
| Seria | Fairy |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901780527303 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 25 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,62 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





