- Dzięki nowoczesnej konstrukcji z trzema drewnianymi łopatkami i sześciu prędkościom zapewnia efektywną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach o różnej wielkości.
- Możliwość programowania do 8 godzin pracy, funkcja pracy zima/lato optymalizuje przepływ powietrza o każdej porze roku, zapewniając komfort przez cały rok.
- W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, który umożliwia łatwą regulację prędkości wentylatora, ustawień oświetlenia i timera bez konieczności wstawania z łóżka.
| Marka: | Taurus |
| Seria: | Polar |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Wysokość: | 28.1 cm |
| Szerokość: | 132 cm |
| Moc żarówki: | 30 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 8414234440334 |





