- Zaawansowany silnik prądu stałego o mocy 30 W zapewnia wydajną pracę oraz płynny, równomierny i cichy przepływ powietrza, gwarantując komfortową wentylację w każdym pomieszczeniu.
- Pełna personalizacja dzięki 6 prędkościom, 3 trybom i możliwości całorocznego użytkowania. Wybierz tryb Normalny, Nocny lub Naturalny Bryza za pomocą pilota. Funkcja rewersyjna zapewnia efektywną cyrkulację powietrza latem i zimą, optymalizując komfort o każdej porze roku.
- Inspirowany naturą design z chowanymi łopatkami.
- Ręcznie tkane rattanowe tkaniny i stalowe wykończenie w połączeniu z chowanymi ostrzami, które po złożeniu tworzą charakterystyczny element dekoracyjny.
| Marka: | Taurus |
| Seria: | Polar |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, brązowy |
| Wysokość: | 48 cm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Moc żarówki: | 30 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 8414234421234 |





