| Marka: | Strühm |
| Seria: | Wektor |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy przypodłogowe
- Strühm Wektor lampa przypodłogowa 1x1,2 W biała 04865
Strühm Wektor lampa przypodłogowa 1x1,2 W biała 04865
Nr Kat. 04865
multirabaty
Strühm Wektor lampa przypodłogowa 1x1,2 W biała 04865
Nr Kat. 04865
multirabaty
Opis produktu Strühm Wektor lampa przypodłogowa 1x1,2 W biała 04865
- lampa przyschodowa
- głębokość: 4 cm
- szerokość: 8 cm
- otwór montażowy: 6 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 50 lm
- barwa światła: ciepłobiała/neutralna biała/zimnobiała
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej (WW, NW, CW)
- czujnik ruchu PIR w komplecie
- kąt działania czujnika 120°
- działa przy świetle otoczenia < 30 lx
- zasięg wykrywania ruchu < 2 m (< 24°C)
- czas świecenia 30 s
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne/metal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Wektor |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 8 cm |
| Moc żarówki | 1.2 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348655 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





