| Marka: | Strühm |
| Seria: | Rabit |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 16.2 cm |
| Moc żarówki: | 1.5 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5901477348693 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Strühm Rabit lampka nocna dziecięca 1x1,5 W biała 04869
Strühm Rabit lampka nocna dziecięca 1x1,5 W biała 04869
Nr Kat. 04869
multirabaty
Strühm Rabit lampka nocna dziecięca 1x1,5 W biała 04869
Nr Kat. 04869
multirabaty
Opis produktu Strühm Rabit lampka nocna dziecięca 1x1,5 W biała 04869
- lampa stołowa
- wysokość: 16,2 cm
- szerokość: 12 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 50 lm
- barwa światła: 3000K
- akumulator w komplecie
- tryby pracy: WYŁ/WŁ/30MIN
- wybór kolorów i funkcji za pomocą dotyku
- przewód USB-C
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Rabit |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16.2 cm |
| Moc żarówki | 1.5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348693 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 17 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





